Nabízíme Vám knížky pro děti- ty nejmladší, které teprve začínají svoje dobrodružství se čtením, ale také pro předškoláky, kteří si už rádi hrají s nálepkami. V nabídce Nakladatelství Aksjomat se nacházejí leporela a obrázkové knížky pro mrňousy, didaktické knížky s nálepkami pro předškoláky a omalovánky. Pojďte se s námi učit pomocí hry!


O NÁS
Firma působí na českém trhu od roku 2012. Naše produkty jsou určené především nejmenším čtenářům, a to od 1 roku, předškolním dětem a začínajícím školákům. Specializujeme se především na vzdělávací sešitky. Víme, jak důležité je děti zaujmout, proto dbáme na to, aby byly sešitky pro děti co nejvíce atraktivní, ať už svými barevnými ilustracemi nebo přítomností nálepek, které jsou u dětí tak oblíbené.

Naši specialitou je také produkce vodních omalovánek. Stačí vzít jen pohárek s vodou a štetec, a nechat dítko vybarvovat. Po kontaktu stránky s vodou dochází k uvolnění barvy a obrázek se tak začne "sám" vybarvovat. I klasická omalovánka může poskytnout více zábavy, když je obrázek doplněn chytlavou básničkou a barevnou nálepkou.

Básničky jsme také zařadili do leporel pro naše nejmenší, aby se děti nejen učili poznávat jednotlivá zvířatka, ale zaposlouchali se i do melodických říkanek.

Vzdělavací sešitky nabízíme již pro děti od dvou let. Pro malé malíře můžeme doporučit edici Jak děťátka poznávají zvířátka. Děti se učí vybarvovat zvířátka, která jsou zasazena do již krásného barevného pozadí. Obrys zvířátek je nakreslen barevnými konturami, které tak napovídají, jakou barvičku má dítě použít. Sešitek je doplněn papírovým modelem zvířátka, který se skládá bez použití lepidla a nůžek. Děti tak mohou bezpečně přihlížet pod ruce svým rodičům. To vše je samozřejmě doplněno spoustou nálepek. Další sešitky jsou již plně didaktické, obsahují úkoly, které rozvíjí dětskou představivost, postřeh a ukazují dětem okolní svět.

V naší nabídce také najdete nálepkové sešity, které potěší zejména malé milovníky zvířátek a vozidel. Řešení úkolů doplněné fotografickými nálepkami přenese dítka mezi koníky nebo na závodní okruh.

Pro předškoláky a začínající školáky nabízíme školní sešitky v edici Psaní, Matematika pro prcka, Písmenka, Číslice a nebo Učím se kreslit.

Jediným produktem pro starší děti je edice Vyrobím si sám. Doporučený věk je od 10-ti let, ale samozřejmě záleží na šikovnosti jednotlivých dětí. Rodiče i tak jistě rádi pomůžou a zapojí se do úžasného světa modelů.

Pro malé čtenáře máme připravené kartónové knížečky s pohádkami o vozidlech.

Doufáme, že tato malá ochutnávka z naší produkce Vás navnadila k prozkoumání našich dalších titulů a věříme, že kvalita našich sešitků potěší nejen Vás, rodiče, ale především všechny děti.
AKSJOMAT s.r.o.
Švabinského 1700/4, 702 00 Ostrava- Moravská Ostrava
tel. +420 777 839 175, e-mail: nakladatelstvi@aksjomat.cz